Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Ekonomika a podnikové finance / Účetní
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Účetní všeobecní

Text inzerátu:

Popis náplně práce: veškeré finanční a účetní transakce týkající se vztahu se zákazníky (tj. kontrola plateb, pohledávek po splatnosti, obratů, salda), vystavování faktur a opravných daňových dokladů, účtování primárních účetních dokladů a banky v účetním systému SAP, příprava podkladů pro DPH a Intrastat hlášení, účtování DPH, účtování mezd, příprava měsíčních účetních závěrek, zpracování statistických výkazů, spolupráce s auditory při roční účetní závěrce; Požadujeme: AJ na komunikativní úrovni (životopis zašlete v AJ), min SŠ vzdělání ekonomického zaměření, AJ na komunikativní úrovni, základní povědomí o účetnictví výhodou, flexibilita, zodpovědnost, samostatnost, smysl pro pořádek, smysl pro týmovou spolupráci, pečlivost, schopnost práce pod tlakem; Nabízíme: měsíční mzda od 40.000 Kč dle zkušeností, nástup: od 1.3.2021, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, dotované obědy, bonus za docházku, karta Benefity.cz, příjemné pracovní prostředí; Zájemci se mohou hlásit e-mailem.

Nástup:01.03.2021Plat od - do:40000Pracoviště:NymburkObor a Profese:ÚčetníTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední odborné vzdělání s maturitouVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:Changhong Europe Electric s.r.o.Kontaktní osoba:Kateřina Vargová katerina#vargova|changhong#czKontaktní adresa:Severní 2439
28802 Nymburk
Nymburk   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Samostatná účetní - ostravaJOBSYSTEM s.r.o.Samostatná účetní - ostravaJOBSYSTEM s.r.o.Junior účetní - ostravaJOBSYSTEM s.r.o.Účetní - pokladní - zkrácený pr...JOBSYSTEM s.r.o.Hlavní účetní - pokladníSpráva státních hmotných rezervRada/odborný rada - hlavní účetníSpráva státních hmotných rezervSamostatný / samostatná účetní ...JOBSYSTEM s.r.o.Samostatná účetní v účetní firměJOBSYSTEM s.r.o.Provozní účetní - možnost zkrác...JOBSYSTEM s.r.o.Účetní - praha 4JOBSYSTEM s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Changhong Europe Electric s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Changhong Europe Electric s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: