Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Výroba a průmysl / Dělník
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování

Text inzerátu:

Pracoviště: Jiřího z Poděbrad 978, 696 62 Strážnice. Pracovní doba od 7:00 do 15:00 hod. Náplňm práce: obsluha výrobních linek, balení výrobků, kontrola výrobků. Kontakt na tel. 777 063 482 Po-Pá od 10:00 do 12:00 hod a osobně po tel. domluvě.

Nástup:15.04.2021Plat od - do:15200 - 15900Pracoviště:HodonínObor a Profese:DělníkTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:Skorcino s.r.o.Kontaktní osoba:Marija Žuganová 777063482 skorcinosro|seznam#czKontaktní adresa:Jiřího z Poděbrad 978
69662 Strážnice
Strážnice   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Pojďte s námi lisovat! nástup i...W&J agency s.r.o.Montážní dělník - montáž plošin...JOBSYSTEM s.r.o.Montážní dělník - řidičJOBSYSTEM s.r.o.Pískař - uherské hradištěJOBSYSTEM s.r.o.Montážník strojů a jejich součá...JOBSYSTEM s.r.o.Montér – pracovník v produkci v...Pro-Staff s.r.o.Brusič - břeclavJOBSYSTEM s.r.o.Dělník / dělnice v potravinářsk...JOBSYSTEM s.r.o.Operátor výroby - pouze ranní s...Comfort Job Agency s.r.o.Lehká manuální práce pro muže a...Comfort Job Agency s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Skorcino s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Skorcino s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: