Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Elektrotechnika a energetika / Elektromontér
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Montéři a opraváři elektrických vedení

Text inzerátu:

Pracovní náplň: řízení realizace prací na konkrétních stavbách a pracovištích , řízení a koordinace podřízených zaměstnanců, provádění zápisů do stavebního deníku, provádění montážních prací na zařízení NN,VN. Požadujeme: vyučen v oboru elektro, výhodou středoškolské vzdělání v oboru elektro s maturitou, minimální praxi v oboru elektro 3 roky,elektrotechnická kvalifikace dle vyhl. č. 50/1978 Sb. - § 7, praxi v řízení motorového vozidla sk. B, sk. C výhodou (možnost rozšíření této kvalifikace), ochotu se dále vzdělávat, dobrý zdravotní stav. Nabízíme: zaměstnání v rámci stabilní a ekonomicky silné skupiny Carbounion, nadstandardní zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvky na penzijní nebo životní připojištění, mobilní telefon, příspěvky na stravování, nadstandardní cestovní náhrady, výkonnostní odměny, možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu, po skončení zkušební doby jednorázový příspěvek 10 000 Kč. V případě Vašeho zájmu či dotazů ohledně možností zaměstnání zasílejte Vaše podněty na níže uvedený kontakt: Union Grid, s.r.o., k rukám personalistky Ing. Jana Havelková, Václavské náměstí 846/1, Praha 1, 110 00; j.havelkova@carbounion.cz.

Nástup:26.02.2021Plat od - do:29000 - 38000Pracoviště:PrahaObor a Profese:ElektromontérTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityZaměstnavatel:Union Grid s.r.o.Kontaktní osoba:Ing. Jana Havelková j#havelkova|carbounion#czKontaktní adresa:
České Budějovice   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Elektromontér s ubytováním - ce...Grafton Recruitment s.r.o.Elektromechanik | 1 - 2 směny v...Grafton Recruitment s.r.o.Elektromontér - karlovarský krajJOBSYSTEM s.r.o.Elektrokonstruktér/kaWeld Project, s.r.o.Montéři a opraváři slaboproudýc...ELSAKOM SERVIS s.r.o.Montéři a opraváři elektrických...Lambert CS spol. s r. o. (v něm...Montéři a opraváři silnoproudýc...První táborské elektromontáže s...Montéři a opraváři elektrických...ELEKTROSTAV STRAKONICE s.r.o.Montéři a opraváři elektrických...Zemědělské družstvo UnčoviceMechanici a opraváři informační...OCC, s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Union Grid s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Union Grid s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: