Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Doprava, logistika a zásobování / Pracovník na železnici
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Provozní technici v dopravě

Text inzerátu:

Správa a údržba silnic Jihočeského kraje, závod České Budějovice přijme pracovníka, pracovnici na funkci CESTMISTR - CESTMISTROVSTVÍ ČESKÉ BUDĚJOVICE. POŽADAVKY: VOŠ nebo ÚSO (praxe vítána); řidičský průkaz skupiny B; znalost práce na PC (Office) ; praxe ve stavebnictví výhodou; vedení kolektivu pracovníků. NÁPLŇ PRÁCE: zpracovávání provozní agendy (výkazy práce, výkazy provozu vozidel apod.), kontrola silniční sítě, plánování oprav a údržby, řízení pracovníků na svěřeném úseku, organizace letní a zimní údržby silnic, zastupování organizace při jednání s úřady. Plat: 9. třída + příplatek za vedení, zvláštní příplatek, po zkušební době osobní příplatek, po zapracování cca 35 000 Kč hrubého. Benefity: 5 týdnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna, stravenky v hodnotě Kč 100,-, příspěvek z FKSP. Termín předpokládaného nástupu dohodou (možno od 1.4.2021). Nabídky se životopisem zasílejte do 19.3.2021 na e-mail: brom@susjk.cz nebo písemně na adresu SÚS JčK závod České Budějovice, Nemanická 2133/10, 370 10 České Budějovice.

Nástup:01.04.2021Plat od - do:21330 - 30520Pracoviště:České BudějoviceObor a Profese:Pracovník na železniciTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední všeobecné vzdělání s maturitouZaměstnavatel:Správa a údržba silnic Jihočeského krajeKontaktní osoba:Petr Brom brom|susjk#czKontaktní adresa:Nemanická 2133/10
37010 České Budějovice
České Budějovice 3   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 8 podobných nabídek

Pracovníci v dopravě a přepravěJiří KarlíčekOstatní strojvedoucíMondi Bupak s.r.o.Ostatní strojvedoucíSIGMA DOPRAVA spol. s r.o.Provozní technici v dopravěJARO Česká Skalice, s.r.o.Elektromechanici elektrických z...Správa železnic, státní organizaceMistři v dopravěČSAD STTRANS a.s.Mistři v dopravěČSAD Liberec, a.s.Pracovníci v dopravě a přepravěBurian Logistic s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Správa a údržba silnic Jihočeského kraje. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Správa a údržba silnic Jihočeského kraje o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: