Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Řemeslné a manuální práce / Čalouník
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Ostatní čalouníci a příbuzní pracovníci

Text inzerátu:

Výroba čalouněného nábytku, praxe s čalouněním a šitím výhodou. Možno na HPP, DPP, brigáda. Je možnost pracovat i turnusově, firemní ubytování zajistíme. Kontaktovat nás můžete e-mailem nebo telefonicky.

Nástup:01.03.2021Plat od - do:22000 - 30000Pracoviště:NymburkObor a Profese:ČalouníkTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityZaměstnavatel:LIVELO s.r.o.Kontaktní osoba:Kateřina Nováková Martin Surový, 608 169 036 obchod|livelo#czKontaktní adresa: 181
28932 Jíkev
Jíkev   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Švadleny, šičky, vyšívači a pra...Almus s.r.o.Švadleny, šičky, vyšívači a pra...Čalounictví Pohanková, s.r.o.Švadleny, šičky, vyšívači a pra...PT CZ s.r.o.Švadleny, šičky, vyšívači a pra...Václava StříbrnáŠvadleny, šičky, vyšívači a pra...TAROTEX s.r.o.Švadleny, šičky, vyšívači a pra...Pavel BorovičkaŠvadleny, šičky, vyšívači a pra...ASSOCIATED WEAVERS, s.r.o.Švadleny, šičky, vyšívači a pra...MYJÓMI družstvo invalidůŠvadleny, šičky, vyšívači a pra...MIJA MH s.r.o.Švadleny, šičky, vyšívači a pra...Služby Liberec s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti LIVELO s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost LIVELO s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: