Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Zdravotnictví a sociální péče / Zdravotní sestra
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Všeobecná sestra - EEG laboratoř - práce na zkrácený úvazek

Text inzerátu:

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Zdravotnické zařízení Poliklinika Prosek - největší zdravotnické zařízení na Praze 9 a jedno z největších v hlavním městě Praze, kde je poskytována ambulantní zdravotní péče ve všech základních a specializovaných lékařských oborech. Současně zabezpečuje i provoz lůžkového oddělení následné péče a provoz lékárenského zařízení.

Zdravotní péče je poskytována jak provozovatelem zdravotnického zařízení Poliklinikou Prosek a.s., tak i dalšími soukromými nestátními zdravotnickými zařízeními, a to občanům a návštěvníkům Prahy 9 a přilehlých spádových obvodů včetně okresu Praha - východ.

Více informací o poliklinice naleznete na www.poliklinikaprosek.cz.

Místo práce: Praha 9

Termín nástupu: ihned nebo dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: macakova.m@poliklinikaprosek.cz, tel. 604 217 304, 266 010 179 (206) - paní Mačáková, hlavní sestra nebo prchalova.o@poliklinikaprosek.cz, tel. 266 010 106 - paní Prchalová, personální odd.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 23. 3. 2021. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Podmínky:

• vzdělání v oboru všeobecná sestra dle zákona č. 96/2004 Sb.
• NUTNÝ specializační kurz a praxe

Náplň práce:

• poskytování ošetřovatelské péče v EEG laboratoři
• samostatná práce s dospělými i dětmi

Nabízíme / benefity:

• práce na zkrácený úvazek - cca 0,6 (úvazek a rozvržení pracovní doby dle dohody)
• stabilní práci v jednosměnném provozu, příjemný kolektiv
• příjemné pracovní prostředí vybavené moderním přístrojem
• benefitní program plný finančních příspěvků - např.: příspěvek na stravování, penzijní připojištění, kulturu, masáže, očkování. 5 týdnů dovolené. 3 dny Sick days (zdravotní volno).Benefitní karta na volnočasové aktivity, podpora vzdělávání

Nástup:ihned nebo dle dohodyPracoviště:PrahaObor a Profese:Zdravotnictví a sociální péče - Zdravotní sestraTyp pracovního vztahu:Částečný úvazekMin. vzdělání:Střední odborné vzdělání s maturitouPersonální agentura:JOBSYSTEM s.r.o.Kontaktní osoba:Eva Grundová +420224819391 egrundova|jobsystem#czKontaktní adresa:Sokolovská 106/42, 18600  Praha 8   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Ostatní všeobecné sestry se spe...Domov pro seniory Dobětice, pří...Všeobecné sestry bez specializa...Domácí zdravotní péče - Věra Ko...Všeobecné sestry bez specializa...TOMADENTAL s.r.o.Všeobecné sestry bez specializaceDomov Libníč a Centrum sociální...Hlavní sestry v oblasti péče o ...Centrum seniorů MělníkOstatní řídící pracovníci v obl...Centrum sociální a ošetřovatels...Všeobecné sestry bez specializaceNEMOS SOKOLOV s.r.o.Všeobecné sestry bez specializaceNEMOS SOKOLOV s.r.o.Všeobecné sestry bez specializaceNEMOS SOKOLOV s.r.o.Všeobecné sestry bez specializaceNEMOS SOKOLOV s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti JOBSYSTEM s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost JOBSYSTEM s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: