Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Marketing / Marketingový ředitel/manažer
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Řídící pracovníci v oblasti marketingu

Text inzerátu:

místo výkonu práce: Praha kontakt: Mejtský Mirek, tel.: 604298953, e-mail: hlasenkavolnehomista@gmail.com ruský jazyk na úrovni rodilý mluvčí, magisterské vzdělání v oboru státní a obecní správa Zájemci nechť zašlou svůj strukturovaný životopis s motivační dopis e-mailem na adresu hlasenkavolnehomista@gmail.co

Nástup:01.12.2018Plat od - do:51188Pracoviště:PrahaObor a Profese:Marketingový ředitel/manažerTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Vysokoškolské vzdělání - Ing., Mgr. a jinéZaměstnavatel:MICROSOFT s.r.o.Kontaktní osoba:Mirek Mejtský 604298953 hlasenkavolnehomista|gmail#comKontaktní adresa:
Praha   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Ostatní řídící pracovníci v obl...Coca - Cola HBC Česko a Slovens...Řídící pracovníci v oblasti mar...Chládek a Tintěra Havlíčkův Bro...Řídící pracovníci v oblasti mar...Tabella s.r.o.Řídící pracovníci v oblasti mar...Smile Expo s.r.o.Řídící pracovníci v oblasti mar...Bilfinger Tebodin Czech Republi...Řídící pracovníci v oblasti mar...GLOBEX TRADING CZ s.r.o.Řídící pracovníci v oblasti sty...Slavena s.r.o.Řídící pracovníci v oblasti sty...Slavena s.r.o.Řídící pracovníci v oblasti mar...TOLAR COMPANY s.r.o.Řídící pracovníci v oblasti sty...vGv Prague Service s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MICROSOFT s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost MICROSOFT s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: