Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Doprava, logistika a zásobování / Řidič vysokozdvižného vozíku
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci

Text inzerátu:

Pracoviště: Čejč 276, 696 14. Věděli jste, že každé čtvrté nově vyrobené auto na světě má brzdové čepy z Čejče? Naše místní továrna o 200 zaměstnancích zvládá uspokojit čtvrtinu celosvětové potřeby brzdových vodicích čepů. Za našim úspěchem stojí jak šikovní lidé z blízkého okolí, tak silné zázemí mateřské společnosti z Francie. Aktuálně hledáme posilu na oddělení logistiky - referenta příjmu. Co budete dělat? - Vykládka/nakládka zboží, kontrola stavu vs. dokumentace - Vystavování a archivace příslušné dokumentace, odpovědnost za správnost - Evidence pohybu zboží v ERP systému (K2) - Starost o sklad provozních kapalin - olejů Co je k tomu potřeba? - provést bezpečně nakládku/vykládku zboží pomocí VZV (platný průkaz není nutnost, samotná dovednost ano) - zkušenosti s prací ve skladu výhodou - uživatelská znalost práce s MS Office nutnost - znalost práce v ERP systému (K2) výhodou - pečlivost, organizační schopnosti a odolnost vůči stresu - trestní bezúhonnost (kontrola výpisu z TR) Co nabízíme? - různorodou a odpovědnou práci, která je na pomezí mezi administrativou a výrobním provozem - individuální nabídku mzdy dle zkušeností kandidáta - roční valorizaci mzdy - týden dovolené navíc - podnikovou kantýnu, stravenky v hodnotě 80,-Kč/den - další benefity Stravenky 80,-Kč; 25 dní dovolené, firemní stravování - výběr ze 7 jídel. Kontakt na e-mail: lenka.stehlikova@lisi-automotive.com.

Nástup:01.03.2021Plat od - do:24500Pracoviště:HodonínObor a Profese:Řidič vysokozdvižného vozíkuTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:LISI AUTOMOTIVE FORM a.s.Kontaktní osoba:Mgr. Bc. Lenka Stehlíková 518 361 158-60 Lenka#stehlikova|lisi-automotive#comKontaktní adresa: 276
69614 Čejč
Čejč   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Řidič vzv | 12ti hodinové směnyGrafton Recruitment s.r.o.Řidič vzv, nymburkGrafton Recruitment s.r.o.Řidiči vysokozdvižných vozíkůSolpap, s.r.o.Obsluha vysokozdvižných a jinýc...Bright personal s.r.o.Řidiči vysokozdvižných vozíkůKey People CZ s.r.o.Obsluha vysokozdvižných a jinýc...EUROPE WORK AGENCY s.r.o.Obsluha vysokozdvižných a jinýc...ČSAD Hodonín a.s.Obsluha vysokozdvižných a jinýc...EUROPE WORK AGENCY s.r.o.Řidiči vysokozdvižných vozíkůMarek DobešŘidiči vysokozdvižných vozíkůPARTR spol. s r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti LISI AUTOMOTIVE FORM a.s.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost LISI AUTOMOTIVE FORM a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: