Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Stavebnictví a reality / Stavbyvedoucí
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Řídící pracovníci stavebního provozu

Text inzerátu:

Kontakt:Oberemko Igor, tel.: 777 555 501, e-mail: top@tinowa.com Technická kontrola, ŘP skupiny B

Nástup:01.04.2021Plat od - do:30000Pracoviště:Karlovy VaryObor a Profese:StavbyvedoucíTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední všeobecné vzdělání s maturitouZaměstnavatel:Tinowa Group s.r.o.Kontaktní osoba:Igor Oberemko 777 555 501 top|tinowa#comKontaktní adresa:Sopečná 198
36018 Karlovy Vary
Tašovice   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Hlavní stavbyvedoucíVYSSPA Sports Technology s.r.o.Stavbyvedoucí - zlínský a jihom...JOBSYSTEM s.r.o.Stavbyvedoucí - datová centraGrafton Recruitment s.r.o.Stavbyvedoucí VHS Břeclav s.r.o.Stavbyvedoucí / zemní a stavebn...JOB LEADER CZECH s.r.o.Hlavní stavbyvedoucíZlínstav a.s.Hlavní stavbyvedoucíPURLIVE, spol. s r.o.Hlavní stavbyvedoucí1.Žďárská plynařská a vodařská,...Řídící pracovníci v oblasti pro...ALGECO s.r.o.Stavbyvedoucí, až 38 000 kčGrafton Recruitment s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Tinowa Group s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Tinowa Group s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: