Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Doprava, logistika a zásobování / Řidič vysokozdvižného vozíku
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Řidiči vysokozdvižných vozíků

Text inzerátu:

Hledáme šikovné pracovníky na pozici manipulanta, skladníka - řidiče VZV. Ideálně s praxí s VZV, ale není nutná! Co bude Vaší náplní práce? Naskladňování a vyskladňování zboží, manipulace s materiálem, práce se čtečkami, vedení skladové evidence. Co Vám nabízíme? - Nástupní mzdu od 25 000 Kč, - 13. plat, měsíční prémie, - 25 dnů dovolené, - Přátelský pracovní kolektiv. - zvýhodněný mobilní tarif - stravování Nástup možný ihned. Pro více informací kontaktujte +420 777 432 700 nebo zašlete svůj životopis na k.spalova@nsesolutions.cz.

Nástup:01.03.2021Plat od - do:25000Pracoviště:PrahaObor a Profese:Řidič vysokozdvižného vozíkuTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:NSE Solutions, s.r.o.Kontaktní osoba:Kateřina Spalová 777432700 k#spalova|nsesolutions#czKontaktní adresa:
Jindřichův Hradec   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Řidič vzv | 12ti hodinové směnyGrafton Recruitment s.r.o.Řidič vzv, nymburkGrafton Recruitment s.r.o.Řidiči vysokozdvižných vozíkůSolpap, s.r.o.Obsluha vysokozdvižných a jinýc...Bright personal s.r.o.Řidiči vysokozdvižných vozíkůKey People CZ s.r.o.Obsluha vysokozdvižných a jinýc...EUROPE WORK AGENCY s.r.o.Obsluha vysokozdvižných a jinýc...ČSAD Hodonín a.s.Obsluha vysokozdvižných a jinýc...EUROPE WORK AGENCY s.r.o.Řidiči vysokozdvižných vozíkůMarek DobešŘidiči vysokozdvižných vozíkůPARTR spol. s r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti NSE Solutions, s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost NSE Solutions, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: