Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Stavebnictví a reality / Stavbyvedoucí
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Řídící pracovníci v oblasti projektování ve stavebnictví

Text inzerátu:

Pracovní náplň: - komplexní zastřešení a koordinace projektů - organizace a koordinace prací v jednotlivých fázích projektu, dohled na kvalitou prováděných prací - odpovědnost za ekonomický výsledek svěřených projektů - legislativní a technická podpora obchodního týmu - komunikace s výrobním závodem - odpovědnost za technickou dokumentaci, 3D vizualizace - komunikace se zákazníky, příprava podkladů pro zakázky, zpracování cenových nabídek - spolupráce při výběru subdodavatelů Požadujeme: - SŠ/VŠ vzdělání stavebního zaměření - znalost aktuální legislativy - prokazatelné zkušenosti s řízením složitých stavebních projektů - praxe na obdobné pozici min 3 roky - komunikativní znalost angličtiny podmínkou, německý jazyk vítán - výborné komunikační, prezentační a vyjednávací dovednosti - samostatnost, odpovědnost, technické myšlení - znalost Auto CAD nutná, Autodesk REVIT vítán Nabízíme: - stabilní zaměstnání v prostředí silné nadnárodní společnosti - příjemné a dynamické pracovní prostření - motivující finanční ohodnocení dle schopností a zkušeností - nadstandartní systém zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, roční finanční bonus v závislosti na dosažených výsledcích, pravidelná roční valorizace mzdy, bonusy za odpracované roky, příspěvky na soukromé životní/penzijní připojištění, příspěvek na stravování, jazyková výuka na pracovišti aj. - možnost osobního i profesního rozvoje - práci na zajímavých projektech - pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou Zájemce prosíme o zaslání životopisu. Kontaktováni budou pouze uchazeči vybraní k osobnímu pohovoru. Termín nástupu ihned nebo dle dohody. Zasláním životopisu zájemce dává souhlas se zpracováním a uchováním osobních údajů po dobu výběrového řízení. Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, pravidelná roční valorizace mzdy, roční finanční bonus v závislosti na dosažených výsledcích, věrnostní příspěvky již od 1.roku ve společnosti, příspěvek na stravování, příspěvky na PP/ŽP, velmi výhodné tarify u T-mobile pro celou rodinu. Pracovní poměr na rok s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Nástup:01.03.2021Plat od - do:40000Pracoviště:ZlínObor a Profese:StavbyvedoucíTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední všeobecné vzdělání s maturitouZaměstnavatel:ALGECO s.r.o.Kontaktní osoba:Petra NOVOTNÁ 739 324 263 petra#novotna|algeco#comKontaktní adresa: 586
76364 Spytihněv
Spytihněv   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Stavbyvedoucí / zemní a stavebn...JOB LEADER CZECH s.r.o.Hlavní stavbyvedoucíKOVOTREND s. r. o.Hlavní stavbyvedoucíMoravia Trend s.r.o.Hlavní stavbyvedoucíBetonové domy s.r.o.Hlavní stavbyvedoucíIZOLTECHNIK CZECH s.r.o.Hlavní stavbyvedoucíVYSSPA Sports Technology s.r.o.Stavbyvedoucí - zlínský a jihom...JOBSYSTEM s.r.o.Stavbyvedoucí - datová centraGrafton Recruitment s.r.o.Stavbyvedoucí VHS Břeclav s.r.o.Hlavní stavbyvedoucíZlínstav a.s.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ALGECO s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost ALGECO s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: