Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Doprava, logistika a zásobování / Řidič vysokozdvižného vozíku
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci

Text inzerátu:

Místo výkonu Pardubice. Příjem zboží, kontrola dodacích listů a dalších průvodních dokumentů, ukládání, kontrola a skladování zboží, kontrola záručních lhůt u přijímaného a skladovaného zboží, vyskladnění a vychystání zboží dle předaných dokumentů, expedice zboží, odbavování kusových, vozových a kontejnerových zásilek, vyřizování reklamací, vedení předepsané evidence a provádění inventur, vedení evidence o dodavatelích a zákaznících, nakládání s odpadem a zajištění úklidu skladovacích prostor. Svoz zboží a materiálu od kooperantů a dodavatelů, kontrola dodacích listů a dalších průvodních dokumentů, ukládání, kontrola a skladování zboží. Požadujeme: SŠ vzdělání (strojírenské výhodou), znalost Helios Orange - výhodou, pokročilá znalost práce na PC (MS Office), komunikativnost, flexibilita, samostatnost, analytické uvažování a aktivní přístup, ŘP sk. B. + ochota cestovat, spolehlivost, systematičnost, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, loajalita k firmě a příjemné vystupování, časová flexibilita, důslednost Zaměstnanecké výhody: Příjemné pracovní prostředí a kolektiv, dlouhodobá perspektiva uplatnění, zajímavé finanční ohodnocení, stravenkový paušál, telefon + další zaměstnanecké benefity Místo vhodné pro absolventy. Zasláním životopisu udělujete K2 Machine s.r.o. souhlas se zpracováním osobních údajů v souladu se zákonem 101/2000 Sb.pro účely výběrového řízení. Životopisy prosím zasílejte na nemcovam@k2machine.cz, pokud Vám do 14dní neodpovíme, byl vybrán jiný vhodnější uchazeč. Děkujeme za pochopení.

Nástup:01.03.2021Plat od - do:20000 - 28000Pracoviště:PardubiceObor a Profese:Řidič vysokozdvižného vozíkuTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:K2 Machine s.r.o.Kontaktní osoba:Markéta Němcová nemcovam|k2machine#czKontaktní adresa: 105
53002 Pardubice
Pardubice VII   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Řidič vzv | 12ti hodinové směnyGrafton Recruitment s.r.o.Řidič vzv, nymburkGrafton Recruitment s.r.o.Řidiči vysokozdvižných vozíkůSolpap, s.r.o.Obsluha vysokozdvižných a jinýc...Bright personal s.r.o.Řidiči vysokozdvižných vozíkůKey People CZ s.r.o.Obsluha vysokozdvižných a jinýc...EUROPE WORK AGENCY s.r.o.Obsluha vysokozdvižných a jinýc...ČSAD Hodonín a.s.Obsluha vysokozdvižných a jinýc...EUROPE WORK AGENCY s.r.o.Řidiči vysokozdvižných vozíkůMarek DobešŘidiči vysokozdvižných vozíkůPARTR spol. s r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti K2 Machine s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost K2 Machine s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: