Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Zemědělství, lesnictví a ekologie / Ošetřovatel/chovatel zvířat
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí

Text inzerátu:

Kontakt: Kraus Josef Ing., tel.: 603 456 511 (7:00-16:00 hod.), e-mail: agros.libun@seznam.cz Specifikace práce: dojení krav a ošetřování telat Nabízíme: obědy Pozice je vhodná i pro občany EU a cizince na zaměstnaneckou kartu- Program kvalifikovaný zaměstnanec.

Nástup:21.01.2021Plat od - do:26000 - 28000Pracoviště:PrahaObor a Profese:Ošetřovatel/chovatel zvířatTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:AGROS, společnost s ručením omezenýmKontaktní osoba:Ing. Josef Kraus 603 456 511 (7:00-16:00 hod.) agros#libun|seznam#czKontaktní adresa:
Újezd pod Troskami   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Pěstitelé a chovatelé ve smíšen...Michal SedláčekChovatelé a ošetřovatelé skotu,...Ing. Bc. Dalibor CichýChovatelé drůbežeDRUMO, spol. s r.o.Chovatelé hospodářských zvířat ...DVANÁCTKA s.r.o.Chovatelé a ošetřovatelé skotu,...AGROTECH, spol. s r. o.Včelaři a chovatelé bource moru...Petr CihlářChovatelé a ošetřovatelé skotu,...STATEK HORNÍ DVORCE s.r.o.Chovatelé a ošetřovatelé labora...Ústav živočišné fyziologie a ge...Chovatelé a ošetřovatelé labora...Ústav živočišné fyziologie a ge...Chovatelé a ošetřovatelé skotu,...JASANKA s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AGROS, společnost s ručením omezeným. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost AGROS, společnost s ručením omezeným o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: