Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Doprava, logistika a zásobování / Řidič
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Text inzerátu:

- vyžadujeme dobrý zdravotní stav, flexibilitu, ochotu pracovat, spolehlivost Kontakt: e-mailem

Nástup:19.04.2021Plat od - do:15200 - 15200Pracoviště:MělníkObor a Profese:ŘidičTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:Rebako Group s.r.o.Kontaktní osoba:Monika Kinzlová personal|rebako#czKontaktní adresa:Průmyslová 500
25070 Postřižín
Postřižín   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Řidič sk. c+e s hydraulickou ru...Grafton Recruitment s.r.o. řidič mkd - až 49.000 kčTLH transport logistika, s.r.o.Řidič na směnný provoz v črTLH transport logistika, s.r.o.Řidič, automechanik, skladníkSpráva státních hmotných rezervŘidiči nákladních automobilů (k...Jiří TrávníčekŘidiči osobních a malých dodávk...OCEAN48 s.r.o.Řidiči nákladních automobilů (k...DELUSTAV s.r.o.Skladníci, obsluha manipulačníc...BENSTAR s.r.o.Řidiči nákladních automobilů, t...Europe Travelling s.r.o.Řidiči nákladních automobilů (k...Bisport Kácov s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Rebako Group s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Rebako Group s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: