Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Doprava, logistika a zásobování / Skladník/manipulant
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Pomocní skladníci

Text inzerátu:

První kontakt: e-mailem (v případě zájmu zašlete životopis na e-mail: prokesova.l@smero.cz) Nástup možný ihned. Vhodné i pro OZP / OZZ Skladník pro příjem zboží - Rajhrad Jmenujeme se SMERO a jsme velkoobchod s kancelářskými potřebami. Náš svět ale netvoří jen tužky, izolepy a kancelářský nábytek. Nejdůležitější jsou pro nás zákazníci a jejich příběhy, starosti a potřeby. Správným výběrem vybavení jim šetříme čas i peníze. Už od roku 1998. Přijmeme kolegy do skladu, odkud začíná cesta všech kancelářských potřeb za novými majiteli. Nástup je možný ihned a práce je vhodná i pro osoby se zdravotním znevýhodněním nebo omezením OZZ/OZP. Co budete dělat: Do skladu přijdete ráno a než se dáte do práce, můžete si dát s kolegy kafe. Budete pracovat se čtečkou čárových kódů. Přijímat zboží od dodavatelů a zařazovat je na správné pozice do regálů. Kontrolovat přijímané zboží. Součástí vaší práce bude také udržovat pořádek na svém pracovišti. VZV není podmínkou. Co nabízíme za dobře odvedenou práci: Především dlouhodobou spolupráci na plný úvazek. Mzdu dostanete vždy včas. Stravenky. Budete mít také zaměstnanecké slevy na zboží. Děti u nás vybavíte do školy za pár korun. Jaký je náš ideální skladník: Je stejně spolehlivý a zodpovědný jako ostatní SMERáci. Problémy řeší rychle a efektivně a rád se učí novým věcem. Dostupnost: Autobusem - 2 minuty od vstupu do firmy SMERO - zastávka (Rajhrad Geis) pro spoje 511, 512 a 513. Autem - pro zaměstnance a brigádníky je u firmy zřízeno parkoviště. Provoz - 8,5h. denně, pondělí - pátek. Pracovní doba 7:00 - 15:30. Víkendy a svátky volné.

Nástup:01.03.2021Plat od - do:19000 - 25000Pracoviště:Brno-venkovObor a Profese:Skladník/manipulantTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníVhodné i pro občany se ZPSANO Zaměstnavatel:SMERO, spol. s r.o.Kontaktní osoba:Lenka Prokešová prokesova.l@smero.czKontaktní adresa:Stará pošta 980
66461 Rajhrad
Rajhrad   
zobrazit mapu
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Řidič, automechanik, skladníkSpráva státních hmotných rezervSkladník/manipulantGrafton Recruitment s.r.o.Skladový dělník - víkendová brigádaJOBSYSTEM s.r.o.Skladník - brandýs nad labemJOBSYSTEM s.r.o.Skladník, divišov - příspěvek n...Grafton Recruitment s.r.o.Skladník s vzv - modletice - od...Grafton Recruitment s.r.o.Retrakář - modletice - až 38 00...Grafton Recruitment s.r.o.Skladový dělníkJOBSYSTEM s.r.o.Skladový mistr - vedoucí směnyJOBSYSTEM s.r.o.Ruční baliči, plniči a etiketovačismart division s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

  Na inzerát není možné odpovědět, protože firma neuvedla kontaktní email. Pro odpověď prosím použijte jiné kontaktní údaje.