Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Stavebnictví a reality / Obsluha stavebních strojů
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Obsluha strojů a zařízení pro práce na železniční trati

Text inzerátu:

83421 Obsluha strojů a zařízení pro práce na železniční trati ZamK Pracoviště: Ostrava První kontakt e-maile, po té bude upřesněn osobní kontakt Adresa pro osobní kontakt Polanecká 827/49, Ostrava - Svinov (9-13 hod.) Požadavky: zkušenosti na železničních stavbách, dobrý zdravotní stav. Náplň práce: práce na železničních stavbách dle pokynů nadřízeného při využití mechanizace a strojového vybavení firmy - zednické, tesařské, zámečnické práce, betonáže, kamenné dlažby. Nabízíme: týden dovolené navíc. Pracovní doba: 7.00-15.30 hod., odvoz na stavbu, případně uv´bytování na stvbě zajištěno, vzhledem k povaze práce je občas nutná práce v noci.

Nástup:01.03.2021Plat od - do:21000 - 27000Pracoviště:PrahaObor a Profese:Obsluha stavebních strojůTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:STRABAG Rail a.s.Kontaktní osoba:Václav Hrachovina 734 170 726 vaclav#hrachovina|strabag#comKontaktní adresa:
Ostrava   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Obsluha zemních a příbuzných strojůMarie BalarinováObsluha zemních a příbuzných strojůFarma Drozdov s.r.o.Obsluha zemních a příbuzných strojůUnion Grid s.r.o.Obsluha zemních a příbuzných strojůKubík a.s.Obsluha zemních a příbuzných strojůTEMPASS Tech, s.r.o.Obsluha zemních a příbuzných strojůČESKÝ TRÁVNÍK s.r.o.Obsluha strojů na výrobu staveb...M - SILNICE a.s.Obsluha strojů a zařízení pro p...Pirell s.r.o.Obsluha zemních a příbuzných strojůUMBRELLA s.r.o.Obsluha strojů a zařízení na be...KOČORVA s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti STRABAG Rail a.s.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost STRABAG Rail a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: