Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Výroba a průmysl / Dělník
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Montážní dělníci mechanických zařízení

Text inzerátu:

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem. Náplň práce: o Provádění montážních a zámečnických práci podle konstruktérské a technologické dokumentace o Zámečnické práce, údržba a seřizování výrobních a strojních zařízení o Montáž a nastavení jednoduchých a složitějších uzlů a mechanismů, s použitím speciálních zařízení o Demontáž, oprava a testování uzlů, mechanismů a agregátů pro výrobky o Odstranění závad zjištěných během montáže a testování Požadujeme: o SOU/SŠ vzdělání technického směru o Praxi na obdobné pozici ve strojírenské výrobní společnosti minimálně 2 roky o Zkušenosti s čtením výkresové dokumentace o Zkušenosti s izolací trubek, montážními a zámečnickými pracemi o Schopnost používat univerzální měřicí přístroj o Schopnost pracovat s ručními elektrickými a pneumatickými nástroji (vrtačky, šroubováky atd.) o Zodpovědnost, pečlivost Nabízíme: o Zajímavou práci v mezinárodním prostředí v technologicky jedinečném oboru o Prostor pro uplatnění Vašich zkušeností a maximální možností seberealizace o Získání jedinečných zkušeností v unikátním oboru o Možnost aktivně se podílet na růstu a rozvoji společnosti o Příjemný a motivovaný kolektiv o Velmi dobré finanční ohodnocení o Moderní, čisté a bezprašné prostředí v malosériové kusové výrobě Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Nástup:20.01.2021Plat od - do:28000Pracoviště:BrnoObor a Profese:DělníkTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityZaměstnavatel:MIRAI INTEX s.r.o.Kontaktní osoba:Iveta Slavíková i#slavikova|mirai-intex#czKontaktní adresa:Tuřanka 858/98a
62700 Brno
Brno-Tuřany   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Montážní dělníci ostatních výrobkůTaaffeit Corporation s.r.o.Montážní dělníci výrobků z komb...NeuvedenoMontážní dělníci ostatních výrobkůStrojpex - lanfear s.r.o.Montážní dělníci mechanických z...PERSONAL JOB s.r.o.Montážní dělníci ostatních výrobkůATLANTA WORLD Group s.r.o.Kvalitáři a testovači výrobků, ...Fin Proekt spol. s r.o.Montážní dělníci mechanických z...Asistent Group s.r.o.Ostatní pomocní pracovníci ve v...LABSSTAV s.r.o.Montážní dělníci mechanických z...SOMA spol. s r. o.Montážní dělníci výrobků a zařízeníEasy Work Company s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MIRAI INTEX s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost MIRAI INTEX s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: