Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Brigády / Brigády
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Informátor/respondent pro výzkumný rozhovor

Text inzerátu:

Chcete finanční odměnu 1000 Kč za jeden rozhovor?
Hledáme respondenty muže, kteří by nám poskytli informace v rozhovoru. Jedná se o výzkumné rozhovory, které se zaměřují na životní dráhu maturantů z roku 2019.

Máte zájem s námi spolupracovat a splňujete tyto podmínky?

· V roce 2019 jste neuspěl ve svém prvním pokusu u maturitní zkoušky a neuspěl jste u maturity ani při svém druhém pokusu nebo se k tomuto pokusu nepřihlásil (jinými slovy jste zažil zimu mezi dvěma pokusy)

· Studoval jste převážnou část svého studia SŠ a svůj první maturitní pokus skládal na SŠ v Moravskoslezském kraji.

Pokud tyto podmínky splňujete a naše nabídka Vás zaujala, vyplňte kontaktní dotazník: https://forms.gle/XesZbEg4sjBG2qoA6

Ozveme se Vám a domluvíme se na podmínkách rozhovoru a vyplacení odměny. Rádi bychom s Vámi postupně pořídili až 3 rozhovory. Pokud by to však nešlo, budeme rádi i za 1 rozhovor. Za každý rozhovor je odměna 1000 Kč zvlášť.

Nabízíme také odměnu 500 Kč za doporučení respondenta, který bude přijat do výzkumu. Rozhovory lze pořídit online či telefonicky.

Těšíme se na spolupráci.

Za projektový tým,

Doc. Mgr. Petr Novotný, Ph.D.

Ústav pedagogických věd

Filozofická fakulta

Masarykova univerzita

https://forms.gle/XesZbEg4sjBG2qoA6

Bonusy:

Nabízíme také odměnu 500 Kč za doporučení respondenta, který bude přijat do výzkumu a napíše do dotazníku kontakt na Vás.

Náplň práce:

Jedná se o jednorázové poskytnutí jednoho až tří rozhovorů zaměřených na střední školu, maturitu a události po maturitě. Rozhovor je možné pořídit online (skype, telefonní hovor) či osobně na místě dle domluvy. Každý rozhovor je odměněn částkou 1000 Kč.

Nástup:IhnedPlat od - do:1000 - 3000Pracoviště:Česká republikaObor a Profese:Brigády - BrigádyTyp pracovního vztahu:BrigádaMin. vzdělání:Základní vzděláníVhodné i pro absolventyANOVhodné i pro občany se ZPSANO Zaměstnavatel:Masarykova univerzita
odkaz na inzerát
Kontaktní osoba:Václav Vydra drahymaturantu|phil#muni#czKontaktní adresa:Žerotínovo náměstí 617/9, 60200  Brno   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 9 podobných nabídek

Skladový dělník - víkendová brigádaJOBSYSTEM s.r.o.Práce pro podnikavé ženy -obor ...Dagmar LangováPráce na doma pro ženy,alter. m...Dagmar LangováKontrolní dělník kvality - i be...JOBSYSTEM s.r.o.Všeobecná sestra - ambulance ur...JOBSYSTEM s.r.o.Bylinky=zdraví=přivýdělekDagmar LangováTechnik kvality / 3d měření / r...TOP Control s.r.o.Animátor v hotelu - španělsko, ...Pro-Staff s.r.o.Práce na doma pro podnikavé ženy.Dagmar Langová
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Masarykova univerzita. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Masarykova univerzita o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: