Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Farmacie / Lékárník
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Farmaceutický asistent / asistentka - do prodejny zdravotnických prostředků - práce na zkrácený úvazek

Text inzerátu:

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Zdravotnické zařízení Poliklinika Prosek - největší zdravotnické zařízení na Praze 9 a jedno z největších v hlavním městě Praze, kde je poskytována ambulantní zdravotní péče ve všech základních a specializovaných lékařských oborech. Současně zabezpečuje i provoz lůžkového oddělení následné péče a provoz lékárenského zařízení.

Zdravotní péče je poskytována jak provozovatelem zdravotnického zařízení Poliklinikou Prosek a.s., tak i dalšími soukromými nestátními zdravotnickými zařízeními, a to občanům a návštěvníkům Prahy 9 a přilehlých spádových obvodů včetně okresu Praha - východ.

Více informací o poliklinice naleznete na www.poliklinikaprosek.cz.

Místo práce: Praha 9

Termín nástupu: ihned nebo dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte přímo na lékárnu, e-mail: lekarnice@poliklinikaprosek.cz nebo na personální oddělení, e-mail: prchalova.o@poliklinikaprosek.cz.

Kontakt: Mgr. Podlahová Zdeňka, vedoucí lékárny tel.: 266 010 419, e-mail: podlahova.z@poliklinikaprosek.cz nebo pí Suchá Monika, farmaceutický asistent v prodejně,
tel.: 266 010 210.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 14. 2. 2021. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Podmínky:

• vzdělání v oboru farmaceutický asistent (laborant), dle zákona č. 96/2004 Sb. – NUTNÉ
• praxe ve výdejně (prodejně) zdrav. prostředků výhodou, nezkušené zaučíme - možno i absolvent
• čistý trestní rejstřík

Náplň práce:

• práce v lékárně - v odd. zdravotnických prostředků - např.: výdej zdravotnických pomůcek na poukazy a žádanky, volný prodej, podávání informací, objednávání pomůcek, kontrola dle sortimentu, kusů, expirace

Nabízíme / benefity:

• stabilní práci na pracovní poměr na zkrácený úvazek - cca 0,75
• výhodná pracovní doba - bez víkendů
• odpovídající finanční ohodnocení
• podpora vzdělávání
• pracoviště v blízkosti metra
• benefity: např. příspěvek na stravování, penzijní připojištění, očkování, kulturu, masáže. 5 týdnů dovolené. 3 dny Sick days (zdravotní volno)

Nástup:ihned nebo dle dohodyPracoviště:PrahaObor a Profese:Farmacie - LékárníkTyp pracovního vztahu:Částečný úvazekMin. vzdělání:Vysokoškolské vzdělání - Ing., Mgr. a jinéVhodné i pro absolventyANOPersonální agentura:JOBSYSTEM s.r.o.Kontaktní osoba:Eva Grundová +420224819391 egrundova|jobsystem#czKontaktní adresa:Sokolovská 106/42, 18600  Praha 8   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Lékárník asistent/ lékárnice as...Grafton Recruitment s.r.o.Lékarník l kolínGrafton Recruitment s.r.o.Lékarník l mladá boleslavGrafton Recruitment s.r.o.Lékárník/ce - tepliceGrafton Recruitment s.r.o.Lékárník/ce - lounyGrafton Recruitment s.r.o.Lékárník/ce - chomutovGrafton Recruitment s.r.o.Lékárník/ce - rumburkGrafton Recruitment s.r.o.Lékárník/ce - trutnov l kolínGrafton Recruitment s.r.o.FarmaceutiBOHEMIAN SYMFONY s.r.o.Lékárník/ce - uničovGrafton Recruitment s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti JOBSYSTEM s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost JOBSYSTEM s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: