Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Řemeslné a manuální práce / Uklízečka/čistič
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Pomocníci v kuchyni

Text inzerátu:

Náplň práce: mytí černého a bílého nádobí, práce na myčce nádobí, výpomoc kolegům kuchařům v kuchyni s pomocnou prací, udržování pořádku v kuchyni (podlahy, kuchyňské vybavení a přístroje, …). Pracovní doba od PO - NE v čase 6:00-14:00, 17:00-1:00 hod. Možnost zkráceného úvazku v čase 10:00 - 14:00, 21:00 - 1:00 hod. Výhodou praxe v závodním stravování, schopnost být součástí týmu, podmínkou dobrý zdravotní stav a dobré hygienické návyky. Nabízíme: HPP, firemní stravování, slevy na partnerské produkty, k hrubé měsíční mzdě náleží nenárokovaná složka osobního ohodnocení, odměny za doporučení nového zaměstnance, školení.

Nástup:11.01.2021Plat od - do:15200Pracoviště:Rožnov p. RadhoštěmObor a Profese:Uklízečka/čističTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:ARAMARK, s.r.o.Kontaktní osoba:Klára Tomanová 720 951 014 tomanova-klara|aramark#czKontaktní adresa:1. máje 2634
75661 Rožnov pod Radhoštěm
Rožnov pod Radhoštěm   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 1 podobných nabídek

Úklid - pms vsetínFORCORP GROUP spol.s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ARAMARK, s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost ARAMARK, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: