Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Řemeslné a manuální práce / Uklízečka/čistič
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

Text inzerátu:

- spolehlivost, pracovitost, pečlivost, dochvilnost - úklid administrativních prostor a sociálního zázemí nebo strojní úklid výrobních prostor a úklid venkovních prostor - prac. doba od 15 hodin - prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.

Nástup:01.02.2021Plat od - do:100Pracoviště:Havlíčkův BrodObor a Profese:Uklízečka/čističTyp pracovního vztahu:Částečný úvazekMin. vzdělání:Nezáleží na vzděláníVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:A.G.J. - chráněná dílna s.r.o.Kontaktní osoba:Ivana Láníková 703 146 961 nabor|agj-facility#czKontaktní adresa:U Nádraží 383
58222 Přibyslav
Přibyslav   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Ostatní uklízeči a pomocníciInter Best Group s.r.o.Ostatní uklízeči a pomocníciV-TRADE, s.r.o.Ostatní uklízeči a pomocníciTAMIKO s.r.o.Ostatní uklízeči a pomocníciSALTINO STAV s.r.o.Ostatní uklízeči a pomocníciYAKUBCHAK COMPANY s.r.o.Pomocníci v kuchyniERPEKO, a.s.Pomocníci v kuchyniPAULLA, s.r.o.Uklízeči a pomocníci v administ...FORCORP GROUP spol. s r.o.Pomocníci v kuchyniVan Thuan TranOstatní uklízeči a pomocníciDEVAMA pliz s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti A.G.J. - chráněná dílna s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost A.G.J. - chráněná dílna s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: