Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Řemeslné a manuální práce / Uklízečka/čistič
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Uklízeči a pomocníci v domácnostech (kromě hospodyní)

Text inzerátu:

Sídlo společnosti a kanceláře: Vídeňská 676/7, Olomouc. Místo výkonu: Město Olomouc, centrum Popis výkonu: Komplexní úklidy v bytovém domě, příprava bytů pro pronájem Platové zařazení: 12.000,- Kč hrubého / měsíc Pracovní doba: 8-14 hod, jednosměnný provoz, zkrácený úvazek 6 hod denně. Zkušební doba: 3 měsíce, nástup dle dohody, možný ihned Výběrové řízení: Leden - Únor 2021 Pro výběrové řízení požadujeme doložit praxi a předchozí zaměstnání. Požadavky na uchazeče: Trestní bezúhonnost Náplň práce: Příprava bytů pro nájemníky, úklidové práce Kontakt prosím POUZE po e-mailu, zaslat životopis nejlépe s foto, telefonicky se pak ozve náš pracovník uchazečům s terminem osobního pohovoru.

Nástup:01.02.2021Plat od - do:12000Pracoviště:OlomoucObor a Profese:Uklízečka/čističTyp pracovního vztahu:Částečný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:ESPRIT Real, s.r.o.Kontaktní osoba:Aleš Žvátora info#espritreal|gmail#comKontaktní adresa:Vídeňská 676/7
77900 Olomouc
Olomouc   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 1 podobných nabídek

Úklid - zemský archiv olomoucFORCORP GROUP spol.s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ESPRIT Real, s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost ESPRIT Real, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: