Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Doprava, logistika a zásobování / Dispečer
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Operátoři dopravy a přepravy, vozoví disponenti

Text inzerátu:

Pracoviště: Olomoucká č.p. 1001, Velká Bystřice. Nástup možný ihned. Prac. doba: 8:00 - 16:30 hod. Požadavky: - AJ podmínkou - RJ výhodou - Dobrá znalost práce na PC Nabízíme: - Práci v příjemném kolektivu certifikované společnosti - Možnost profesního růstů - Výuku jazyků na firmě První kontakt je možný POUZE e-mailem.

Nástup:01.02.2021Plat od - do:24000 - 27000Pracoviště:OlomoucObor a Profese:DispečerTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední všeobecné vzdělání s maturitouZaměstnavatel:EGT Express CZ s.r.o.Kontaktní osoba:Irena Křížková i#krizkova|egtexpress#comKontaktní adresa:Olomoucká 1001
78353 Velká Bystřice
Velká Bystřice   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Dopravní dispečeřiVECHRA Expres, spol. s r.o.Dopravní dispečeřiMOTO CB s.r.o.Expedient / expedientkaGrafton Recruitment s.r.o.Dopravní dispečeřiMITRANS-HK s.r.o.Dopravní dispečeřiOK servis Kaplánek, s.r.o.Ostatní pracovníci v dopravě a ...Raeder & Falge s.r.o.Dispečer/kaGrafton Recruitment s.r.o.Dopravní dispečeřiAleš JandaDopravní dispečeřiLogEx logistics s.r.o.Dopravní dispečeřiLogEx logistics s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti EGT Express CZ s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost EGT Express CZ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: