Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Stavebnictví a reality / Dělník
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Text inzerátu:

stavby v okrese Tábor Kontakt: telefonicky, e-mailem, osobně (po tel. dohodě v Táboře).

Nástup:14.02.2021Plat od - do:15200Pracoviště:PrahaObor a Profese:DělníkTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:Delta Company s.r.o.Kontaktní osoba:Ivan Korol 773 040 249 deltacompany|seznam#czKontaktní adresa:Zbraslavská 12/11
15900 Praha
Praha-Velká Chuchle   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Pomocní pracovníci v rostlinné ...AGRO Maryša SEDělníci v oblasti výstavby budovGURUSTAV s.r.o.Dělníci v oblasti výstavby a úd...V&D Company s.r.o.Dělníci v oblasti výstavby a úd...STAVHALY s.r.o.Pomocní pracovníci v rostlinné ...RODIMBUD s.r.o.Dělníci v oblasti výstavby a úd...AKR plus s.r.o.Pomocní pracovníci v rostlinné ...Chlebovické brambory s.r.o.Stavební montéři (kromě montérů...Truhlářství Urban, s.r.o.Dělníci v oblasti výstavby a úd...KAŠKET-CZ, s.r.o.Dělníci v oblasti výstavby a úd...Buček Stavby s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Delta Company s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Delta Company s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: