Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Gastronomie a pohostinství / Kuchař
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Text inzerátu:

Pracoviště: tř. Svornosti č.p. 900/37, Olomouc. Hledáme jednoho člověka na pozici kuchař/ kuchařka a jednoho na pozici pomocná síla v kuchyni (zatím na zástup). Pracovní doba od 6.00 do 14.30. Zam. výhody: FKSP Kontakt možný POUZE telefonicky nebo emailem.

Nástup:01.02.2021Plat od - do:18500Pracoviště:OlomoucObor a Profese:KuchařTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:Základní škola a Mateřská škola logopedická OlomoucKontaktní osoba:Blanka Lasovská 585 158 950 skola|logopaed#czKontaktní adresa:tř. Svornosti 900/37
77900 Olomouc
Nová Ulice   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Pomocní kuchařiPRO-SEN sociálně zdravotní služ...Kuchaři (kromě šéfkuchařů)Mléčná jídelna Astra v.o.s.Kuchaři (kromě šéfkuchařů)KH Relax EU s.r.o.Pomocní kuchařiLA, Male Namesti, s.r.o.Kuchaři (kromě šéfkuchařů)AMBIENTE s.r.o.Kuchaři (kromě šéfkuchařů)Domov pro seniory Kamenec, Slez...Kuchaři (kromě šéfkuchařů)ALITRON-OST, s. r. o.Kuchaři (kromě šéfkuchařů)Roman StaněkŠéfkuchaři v jídelnách, menzáchJAMY company s.r.o.Kuchaři (kromě šéfkuchařů)Barbados Soběslav s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Základní škola a Mateřská škola logopedická Olomouc. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Základní škola a Mateřská škola logopedická Olomouc o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: