Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Strojírenství / Obráběč kovů
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Text inzerátu:

Pracoviště: Dlouhá č.p. 2152/4, Šternberk. Kontakt je možný POUZE emailem nebo telefonicky. Co vás čeká: Budete seřizovat vstřikolisovací stroje, provádět výměnu forem a nastavovat stroj. Budete organizovat činnosti operátorů na lisovně, manipulantů a spolupracovat s údržbou forem. Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít: Zkušenosti na obdobné pozici a ochotu pracovat na 3 směny. Co u nás najdete: - velmi dobré mzdové ohodnocení - 25 dní dovolené - penzijní pojištění (min. 1000 Kč/měsíčně) - kafetérie - stravování na místě (28 Kč za meníčko - na výběr z 5 jídel) - podporující tým a stabilita mezinárodní společnosti - a další benefity: parkování, kolárna, kuřácký koutek, nové šatny a umývárny, venkovní posezení, nová klimatizovaná jídelna a kantýna, autobusová zastávka před závodem, vodní fontány v celém závodě a další A k tomu volné víkendy! Takže volejte nebo pošlete životopis e-mailem. Těšíme se na Vás!

Nástup:01.02.2021Plat od - do:30000 - 35000Pracoviště:ŠternberkObor a Profese:Obráběč kovůTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:Robertshaw CZ Limited, odštěpný závodKontaktní osoba:Tereza Vačkářová 725863415 nabor|robertshaw#comKontaktní adresa:Dlouhá 2152/4
78501 Šternberk
Šternberk   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Seřizovači a obsluha číslicově ...P L E H A S O , komanditní spol...Seřizovači a obsluha číslicově ...MIVOKOR s.r.o.Brusiči nástrojů a kovůour agency s.r.o.Brusiči nástrojů a kovůDružstvo KARSONBrusiči nástrojů a kovůINTROMI s.r.o.Seřizovači a obsluha číslicově ...Kovo Dluhoš s.r.o.Brusiči nástrojů a kovůNIKI WORK s.r.o.Seřizovači a obsluha ostatních ...JOSA s.r.o.Brusiči, leštiči a ostřiči nást...KD brusal s.r.o.Seřizovači a obsluha číslicově ...AYRAM-SPOL s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Robertshaw CZ Limited, odštěpný závod. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Robertshaw CZ Limited, odštěpný závod o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: