Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Marketing / Designer
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Návrháři (grafici) reklamní, komerční, propagační

Text inzerátu:

V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: info@deft.cz Místo výkonu práce - Klášterec nad Ohří Hlavní náplň práce - tvorba grafických návrhů a kreativních vizuálů pro online i offline (vizuály webů, katalogy, bannery, letáky, pozvánky, vizitky, apod.) Požadujeme - znalost programů Corel Draw, Photoshop, Illustrator, In Design - znalost předtiskové přípravy a DTP - znalost angličtiny výhodou - příjemné vystupování a dobré komunikační schopnosti - jazykové a grafické cítění - spolehlivost, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost - vzdělání min. SŠ. zakončené maturitou - ideálně v oboru grafiky nebo designu Nabízíme - stravenky, sick days, vánoční prémie, flexibilní pracovní doba.

Nástup:12.01.2021Plat od - do:18000 - 25000Pracoviště:Klášterec nad OhříObor a Profese:DesignerTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední odborné vzdělání s maturitouVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:DEFT design s.r.o.Kontaktní osoba:Pavel Brandejs info|deft#czKontaktní adresa:Sadová 432
43151 Klášterec nad Ohří
Klášterec nad Ohří   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Grafici a výtvarníci v multimédiíchNOVÁK - papír, s.r.o.Grafici a výtvarníci v multimédiíchBOHEMIA INTERACTIVE a.s.Grafici a výtvarníci v multimédiíchSinnerSchrader Praha s.r.o.Návrháři (grafici) reklamní, ko...Walk the Room, s.r.o.Návrháři (grafici) reklamní, ko...Petit Lulu s.r.o.Grafici a výtvarníci v multimédiíchWEST MEDIA Communication, s.r.o.Návrháři (grafici) reklamní, ko...FEDA, s.r.o.Grafici a výtvarníci v multimédiíchBOHEMIA INTERACTIVE a.s.Grafici a výtvarníci v multimédiíchBOHEMIA INTERACTIVE a.s.Návrháři (grafici) reklamní, ko...Walk the Room, s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DEFT design s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost DEFT design s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: