Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Stavebnictví a reality / Mistr
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví

Text inzerátu:

Požadujeme: znalost MS Office (začátečník/pokročilý), vyučení v oboru stavebnictví, orientace v dodacích listech a dalších dokumentech provázejících materiál, řidičský průkaz sk. B. Náplň práce: odpovědnost za plynulý chod stavby, kontrola provedených prací na stavbě, zodpovědnost za přebírání dodávek materiálu na stavby Nabízíme: služební automobil, služební PC a služební telefon + firemní tarif.

Nástup:11.01.2021Plat od - do:22600Pracoviště:KladnoObor a Profese:MistrTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityZaměstnavatel:KOSTKA stav s.r.o.Kontaktní osoba:Veronika Vrbová 773 930 060 info|kostkastav#czKontaktní adresa:Ve Štědrém 198
27362 Družec
Družec   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Mistři a příbuzní pracovníci ve...BAUSTADT s.r.o.Mistři a příbuzní pracovníci ve...APB - PLZEŇ a.s.Mistři a příbuzní pracovníci ve...DAS Czech Republic s.r.o.Mistři a příbuzní pracovníci ve...MATEX HK s.r.o.Mistři a příbuzní pracovníci ve...WELIDO Int. s.r.o.Mistři a příbuzní pracovníci ve...PAMÁTKY TÁBOR, s.r.o.Mistři a příbuzní pracovníci ve...Gabriel s.r.o.Mistři a příbuzní pracovníci ve...4IDEA interier, družstvoMistři a příbuzní pracovníci ve...Josef BenešMistři a příbuzní pracovníci ve...MATEX HK s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KOSTKA stav s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost KOSTKA stav s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: