Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Elektrotechnika a energetika / Elektromechanik
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Montážní dělníci elektronických zařízení

Text inzerátu:

Dělník v elektrotechnice - navíjení brzd. Fyzická zdatnost, manuální zručnost, technické myšlení, samostatnost a spolehlivost. Výhodou je zkušenost s prací ve výrobě a schopnost orientace ve výkresové dokumentaci. Zaměstnanecké benefity: třináctý plat, příspěvek na stravování, příspěvek na životní pojištění, poukázky na podporu zdraví. Bližší informace o volném místě p. Hrbek - telefonicky, profesní životopis lze zaslat na e-mail.

Nástup:01.02.2021Plat od - do:18000 - 26000Pracoviště:ZnojmoObor a Profese:ElektromechanikTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:ELEKTROKOV,a.s.ZNOJMOKontaktní osoba:Petr Hrbek 733 393 392 hrbek|elektrokov#czKontaktní adresa:Kotkova 3582/19
Znojmo   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Montážní dělníci elektrických a...NEO CRAFTS s. r. o.Montážní dělníci elektrických a...NEO CRAFTS s. r. o.Montážní dělníci elektrických a...NEO CRAFTS s. r. o.Montážní dělníci elektrických a...DINATARI s. r. o.Elektromechanici elektrických z...MSV elektronika s.r.o.Montážní dělníci elektrických a...NEO CRAFTS s. r. o.Montážní dělníci elektronických...Industria Bohemica s.r.o.Montážní dělníci elektrických a...LIDEX personal s.r.o.Montážní dělníci elektronických...Industria Bohemica s.r.o.Montážní dělníci elektronických...Industria Bohemica s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ELEKTROKOV,a.s.ZNOJMO. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost ELEKTROKOV,a.s.ZNOJMO o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: