Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Stavebnictví a reality / Klempíř
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Montéři kovových konstrukcí

Text inzerátu:

Požadujeme: Dobrý zdravotní stav, práce ve výškách. Broušení a montáž kovových dílců a skládání kovových konstrukcí. Zájemci se dostaví ve dnech Út a Pá mezi 9,00 až 10,00 hodinou na kontaktní adresu Koželužská 9, 602 00 Brno. Zaměstnavatel souhlasí se zaměstnaneckými kartami.

Nástup:04.05.2015Plat od - do:11000Pracoviště:BrnoObor a Profese:KlempířTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityZaměstnavatel:STEJK s.r.o.Kontaktní osoba:Jiří Karmazin 543 422 774Kontaktní adresa:Koželužská 34/9
60200 Brno
Brno-střed   
zobrazit mapu
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Montéři kovových konstrukcíRACCOON s.r.o.Montéři kovových konstrukcíPRADAST, spol. s r.o.Ostatní pracovníci na zpracován...Vokoun & Pokorný s.r.o.Pracovníci na zpracování plechuŽelezárny Velký Šenov s.r.o.Montéři kovových konstrukcíRaeder & Falge s.r.o.Karosáři a autoklempířiAutolakovna Voříšek s.r.o.Montéři kovových konstrukcíSIGNUM spol. s r.o.Pracovníci na zpracování plechuTRIWIN spol. s.r.oMontéři kovových konstrukcíREKTIMONT s.r.o.Montéři kovových konstrukcíCZECH UNITE MONT s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

  Na inzerát není možné odpovědět, protože firma neuvedla kontaktní email. Pro odpověď prosím použijte jiné kontaktní údaje.