Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Ekonomika a podnikové finance / Účetní
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Odborní účetní finanční a investiční

Text inzerátu:

Nabízíme: příspěvek na dopravu, stravenky, roční odměna - 13. plat, 5 týdnů dovolené, menší kolektiv, klidné pracovní prostředí. Nutný e-mailový kontakt.

Nástup:11.01.2021Plat od - do:30000 - 35000Pracoviště:PrahaObor a Profese:ÚčetníTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední všeobecné vzdělání s maturitouVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:Niehoff Nábytek k.s.Kontaktní osoba:Ing. Strousková Iva 379 414 123 iva#strouskova|niehoff-group#euKontaktní adresa: 184
Meclov   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Účetní všeobecníPAM - ÚČTO s.r.o.Účetní všeobecníAuditorská, daňová a účetní kan...Účetní všeobecníBERAN JIŘÍ s.r.o.Ostatní úředníci v oblasti účet...SVARMARO welding s.r.o.Účetní všeobecníTechnická univerzita v LiberciOdborní účetní všeobecníDomovy pro osoby se zdravotním ...Odborní pracovníci v oblasti úč...MANTEX a.s.Účetní všeobecníGymnázium TachovOdborní účetní všeobecníIMPOL TRADE s.r.o.Odborní fakturantiREMOSKA s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Niehoff Nábytek k.s.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Niehoff Nábytek k.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: