Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Strojírenství / Plánovač výroby
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Strojírenští technici technologové, normovači

Text inzerátu:

vzdělání technického směru, zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost, ochota dále se vzdělávat, prostorová představivost, technické myšlení, organizační schopnosti, znalost čtení výkresů a technické dokumentace Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.

Nástup:18.01.2021Plat od - do:22000Pracoviště:Havlíčkův BrodObor a Profese:Plánovač výrobyTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední všeobecné vzdělání s maturitouVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:JETTI, a.s.Kontaktní osoba:Alena Jechová 723 634 574 sekretariat|jetti#czKontaktní adresa:Riegrova 769
58282 Golčův Jeníkov
Golčův Jeníkov   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Strojírenští technici technolog...FOREZ s.r.o.Strojírenští technici technolog...INVESTMIO estate s.r.o.Strojírenští technici technolog...DAVON s.r.o.Strojírenští technici technolog...EngiTec Office s.r.o.Strojírenští technici technolog...SV metal spol. s r.o.Strojírenští technici technolog...ZPA Pečky, a.s.Strojírenští technici technolog...Josef JelínekStrojírenští technici technolog...AB - WELDING s.r.o.Strojírenští technici technolog...Apollo Metal, spol. s r.o.Strojírenští technici technolog...FOREZ s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti JETTI, a.s.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost JETTI, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: