Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Stavebnictví a reality / Dělník
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Text inzerátu:

Kontakt: Fritz Martin, tel.: 777 669 714, e-mail: martinfritz@centrum.cz

Nástup:01.02.2021Plat od - do:17000Pracoviště:Karlovy VaryObor a Profese:DělníkTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:FMZ group s.r.o.Kontaktní osoba:Martin Fritz 777 669 714 martinfritz|centrum#czKontaktní adresa:Na Výšině 348/26
36004 Karlovy Vary
Bohatice   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Dělníci v oblasti výstavby a úd...HARTAVBUD.CZ s.r.o.Dělníci v oblasti výstavby a úd...MASTER.TMM s.r.o.Dělníci v oblasti výstavby a úd...KOMORINVEST STAV s.r.o.Dělníci v oblasti výstavby a úd...Solomiya stavební společnost s.r.o.Dělníci v oblasti výstavby a úd...ISKRA V V s.r.o.Dělníci v oblasti výstavby a úd...Družstvo ATAMANDělníci v oblasti výstavby a úd...ISKRA V V s.r.o.Dělníci v oblasti výstavby a úd...PragVip s.r.o.Pomocní pracovníci ve smíšeném ...BUFFALO FARM s.r.o.Dělníci v oblasti výstavby a úd...GALLATS s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti FMZ group s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost FMZ group s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: