Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Strojírenství / Strojní zámečník
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Provozní zámečníci, údržbáři

Text inzerátu:

Práce na 1 směnu v potravinářských provozech - čištění a údržba potravinářských strojů a pecí v pekárně, cukrárně. provozních prostorách i ve firemních prodejnách, drobná údržba budov a činnosti související. Směny mohou začínat v různou dobu v rozmezí 3:00 - 7:00 hod. (podle druhu naplánované práce). Vyučení v oboru provozní zámečník nebo provozní elektrikář výhodou, praxe v potravinářství je vítána. Podmínkou je platný průkaz pracovníka v potravinářství a řidičský průkaz sk. B. Po zaučení ve stanovených dnech (dle dohody s kolegy) pracovní pohotovost - za příplatek. Benefity: informace na osobní schůzce Hlásit se emailem nebo telefonicky Po - Pá 8:00 - 15:00 hod.

Nástup:11.01.2021Plat od - do:28000 - 35000Pracoviště:LiberecObor a Profese:Strojní zámečníkTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityZaměstnavatel:Jiří Bláha s.r.o.Kontaktní osoba:Jana Matějíčková 485 102 216, 775 733 938 jana#matejickova|email#czKontaktní adresa:Švermova 121/72
46010 Liberec
Liberec (nečleněné město)   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Zámečníci strojůERGOZET s.r.o.Strojírenští kovodělníciJOB J-POWER s.r.o.Zámečníci strojůNSE Solutions, s.r.o.Strojírenští kovodělníciJOB J-POWER s.r.o.NástrojařiWestfalia Metal Components s.r.o.Zámečníci strojůELEKTRO Okřínek s.r.o.Provozní zámečníci, údržbářiNERROX s.r.o.Provozní zámečníci, údržbářiALMET, a. s.Provozní zámečníci, údržbářiBONATRANS GROUP a.s.Zámečníci strojůROmiLL, spol. s r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Jiří Bláha s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Jiří Bláha s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: