Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Auto - moto / Automechanik
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Mechanici a opraváři osobních automobilů

Text inzerátu:

První kontakt osobně, e-mailem nebo telefonicky od 8:00 do 16:00 hodin - tel. 776 811 631 - pan Marek Hledáme zručného mechanika osobních vozidel s praxí. PRAXE NUTNÁ. Požadujeme znalost mechanických prací na vozidlech - odstrojení a nastrojení nových vozidel.

Nástup:01.02.2021Plat od - do:30000Pracoviště:BrnoObor a Profese:AutomechanikTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:EUROLINE s. r. o.Kontaktní osoba:Hana Filová 776 811 631, 731 447 332 euroline|seznam#czKontaktní adresa:Vídeňská 264/120b
61900 Brno
Brno-jih   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Mechanici a opraváři motorových...Lubomír PolanskýMechanici a opraváři motorových...S D S s.r.o.Mechanici a opraváři motorových...KAR-mobil s.r.o.Mechanici a opraváři motorových...Martin Transport s.r.o.Mechanici a opraváři motorových...JohnDee s.r.o.Mechanici a opraváři osobních a...Jiří SklenářMechanici a opraváři osobních a...Hoffmann a Žižák spol. s r.o.Mechanici a opraváři nákladních...Hoffmann a Žižák spol. s r.o.Mechanici a opraváři osobních a...SAMOHÝL MOTOR a.s.Mechanici a opraváři motorových...FOS Opava, s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti EUROLINE s. r. o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost EUROLINE s. r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: