Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Prodej a obchod / Prodavač
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Prodavači potravinářského zboží

Text inzerátu:

Požadujeme: průkaz pro práci v potravinářství, flexibilitu, komunikační schopnost a profesionální přístup k zákazníkům. Zkušenosti s pultovým prodejem uzenin, výhodou zkušenost s obsluhou na teplém pultě. Ranní směna 5:30 - 13:00, odpolední 13:00 - 20:00, 4 dny práce /2 dny volno, včetně sobot a nědělí. Způsob kontatku: osobně, telefonicky (7:00-16:30) nebo emailem.

Nástup:11.01.2021Plat od - do:22000 - 25000Pracoviště:Český TěšínObor a Profese:ProdavačTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityZaměstnavatel:MAKOVEC a.s.Kontaktní osoba:René Eichler 601 215 657, 777 713 739 stancik#v|makovec#czKontaktní adresa:Ostravská 2030/77
73701 Český Těšín
Český Těšín   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Vedoucí pracovních týmů v prode...Jednota, spotřební družstvo v M...Prodavači potravinářského zbožíSEMAG spol. s r.o.Obchodní zástupciBLUE TABLE s.r.o.Prodavači v prodejnáchESON Jam s.r.o.Prodavači stavebnin a příbuznéh...Peťura stavebniny, s.r.o.Prodavači v prodejnáchMartin GregorikStánkoví prodavači potravin (kr...Libverda Services s.r.o.Obchodní zástupciFrantiškovy Energie s.r.o.Prodavači ostatního zboží v pro...Motorcycles & Powersports s.r.o.Prodavači v prodejnáchSefir Building s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MAKOVEC a.s.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost MAKOVEC a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: