Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Strojírenství / Mechanik
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Mechanici a opraváři zemědělských a lesnických strojů a zařízení

Text inzerátu:

Pracoviště: Horní Loděnice č.e. 925. Práce na dílně, oprava strojů, svařování (plyn, elekt., CO). Samostatnost, pečlivost, flexibilita. Práce na dobu určitou s možností přechodu na dobu neurčitou. Nástup dohodou. Mzda: dohodou. Prac. doba: 7:00 - 15:30 hod. Zam. výhody: stravenky. Kontakt je možný POUZE telefonicky (7:30 - 16:30 hod.) nebo emailem.

Nástup:01.02.2021Plat od - do:120Pracoviště:OlomoucObor a Profese:MechanikTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:Farma Petrovice a.s.Kontaktní osoba:Aranka Pešková 776 050 257, 585 042 013 peskova|farmapetrovice#czKontaktní adresa: 925
78305 Horní Loděnice
Horní Loděnice   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Mechanici a opraváři průmyslový...Kolektor Tesla Jihlava s.r.o.Mechanici a opraváři průmyslový...Sněžka, výrobní družstvo NáchodMechanici a opraváři průmyslový...Vodňanská drůbež, a.s.Mechanici a opraváři průmyslový...Kolektor Tesla Jihlava s.r.o.Mechanici a opraváři průmyslový...STEJK s.r.o.Mechanici a opraváři těžebních,...SCHWING Stetter Ostrava s.r.o.Mechanici a opraváři průmyslový...Drůbežářský závod Klatovy a.s.Mechanici a opraváři průmyslový...Jiří ŠramotaMechanici a opraváři průmyslový...Trivium Packaging Czech Republi...Mechanici a opraváři ostatních ...SABTIKAS, s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Farma Petrovice a.s.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Farma Petrovice a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: