Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Cestovní ruch a ubytování / Recepční
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

Text inzerátu:

RECEPČNÍ - komunikativnost, příjemné vystupování, možnost ubytování, prac. doba dle dohody, nástup možný ihned.

Nástup:18.01.2021Plat od - do:25000 - 35000Pracoviště:TrutnovObor a Profese:RecepčníTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityZaměstnavatel:Špindlerovka s.r.o.Kontaktní osoba:Martin Hank 776777666 eurohank|seznam#czKontaktní adresa: 108
54351 Špindlerův Mlýn
Špindlerův Mlýn   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Recepční v hotelích a dalších u...SECUD services s.r.o.Recepční v hotelích a dalších u...GRAND HOTEL HRADEC s.r.o.Recepční v hotelích a dalších u...Martin HankRecepční v hotelích a dalších u...Norico Costruzioni s.r.o.Recepční v hotelích a dalších u...ubytování-alfa.cz s.r.o.Recepční (kromě recepčních v ho...Quaero s.r.o.Recepční (kromě recepčních v ho...Krofian CZ spol. s r.o.Recepční v hotelích a dalších u...BRYVECASTA s.r.o.Recepční (kromě recepčních v ho...Bartoň a Partner s.r.o.Recepční (kromě recepčních v ho...ZUBNÍ CENTRUM KRONUSOVÁ s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Špindlerovka s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Špindlerovka s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: