Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Strojírenství / Obráběč kovů
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Seřizovači a obsluha konvenčních strojů na broušení

Text inzerátu:

Pracoviště: Městečko 250, 696 32 Ždánice. Vyučení ve strojírenském oboru výhodou. Nástup možný ihned. Stravenky, zaměstnanecké benefity, bonusy, příspěvek na penzijní připojištění, týden dovolené navíc, flexi passy, docházkový bonus. Kontakt na tel. 518607109, 518607113, na mail: chudab@narexzd.cz a osobně.

Nástup:12.01.2021Plat od - do:25000Pracoviště:HodonínObor a Profese:Obráběč kovůTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityZaměstnavatel:NAREX Ždánice, spol. s r.o.Kontaktní osoba:Ing. Barbora Chudá 518607113 chudab|narexzd#czKontaktní adresa:Městečko 250
69632 Ždánice
Ždánice   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Seřizovači a obsluha číslicově ...Kaňák Revestr s.r.o.Seřizovači a obsluha číslicově ...VZDUCHOTECHNIK, s.r.o.Seřizovači a obsluha číslicově ...NAPO MORAVA s.r.o.Seřizovači a obsluha konvenčníc...Mesa Parts s.r.o.Seřizovači a obsluha konvenčníc...KindJob s.r.o.Seřizovači a obsluha konvenčníc...KIBUSS s.r.o.Seřizovači a obsluha číslicově ...LENZA spol. s r.o.Seřizovači a obsluha konvenčníc...Pavel MikaSeřizovači a obsluha obráběcích...Zelina a.s.Seřizovači a obsluha číslicově ...Karned Tools s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti NAREX Ždánice, spol. s r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost NAREX Ždánice, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: