Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Zdravotnictví a sociální péče / Zdravotní sestra
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Všeobecné sestry bez specializace

Text inzerátu:

Kontakt: Forman Miroslav MUDr., tel.: 736 683 823, e-mail: formandent@tiscali.cz Práce v zubní ambulanci ve dvousměnném provozu- 1 týden ranní směna, 1 týden odpolední směna Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, obědy při ranní směně Pozice je vhodná i pro absolventy a osoby zdravotně zne´výhodněné.

Nástup:01.04.2021Plat od - do:20500Pracoviště:JičínObor a Profese:Zdravotní sestraTyp pracovního vztahu:Částečný úvazekMin. vzdělání:Střední všeobecné vzdělání s maturitouVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:MUDr. Miroslav FormanKontaktní osoba:MUDr. Miroslav Forman 736 683 823 formandent|tiscali#czKontaktní adresa:Harantova 1867
50901 Nová Paka
Nová Paka   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Všeobecné sestry bez specializa...Diecézní charita BrnoVšeobecné sestry bez specializa...Domov Na Zámku Lysá nad Labem, ...Všeobecné sestry bez specializa...Arcus - onko a lymfo centrum Br...Všeobecné sestry bez specializa...Medikeo Ambulance s.r.o.Všeobecné sestry bez specializa...Domov a Centrum aktivity, přísp...Ostatní všeobecné sestry se spe...XRAY & DIGITAL s.r.o.Všeobecné sestry bez specializa...Domov pro seniory Věstonická, p...Všeobecné sestry se specializacíEUC Klinika Zlín a.s.Staniční sestry (kromě sester v...Dům sociálních služeb Pacov, p.o.Všeobecná sestra - eeg laborato...JOBSYSTEM s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MUDr. Miroslav Forman. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost MUDr. Miroslav Forman o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: