Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Řemeslné a manuální práce / Uklízečka/čistič
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Ostatní uklízeči a pomocníci

Text inzerátu:

Kontakt: telefonicky.

Nástup:06.03.2021Plat od - do:16500Pracoviště:BerounObor a Profese:Uklízečka/čističTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:P66 Company s.r.o.Kontaktní osoba:Vasyl Shymon 777 295 431 rostyvas|gmail#comKontaktní adresa:Masarykova 153/28
26801 Hořovice
Hořovice   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Uklízeči výrobních prostor (kro...ČAP PALET s.r.o.Uklízeči a pomocníci v administ...EKOSTAV - MORAVIA, a.s.Uklízeči a pomocníci v administ...A.G.J. - chráněná dílna, s.r.o.Uklízeči a pomocníci v hotelích...PROFIMEX, spol. s r.o.Ostatní uklízeči a pomocníciJADROX s.r.o.Ostatní uklízeči a pomocníciDružstvo MSSTAV.CZPracovníci pro ruční mytí vozid...AUTOBOND GROUP a.s.Ostatní uklízeči a pomocníciMateřská škola Merklín, okres P...Ostatní uklízeči a pomocníciTM PISHTA s.r.o.Uklízeči a pomocníci v ubytovac...HOTEL ZÁMEČEK MIKULOV s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti P66 Company s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost P66 Company s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: