Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Řemeslné a manuální práce / Krejčí/švadlena
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Střihači textilu, kůží a podobných materiálů

Text inzerátu:

Práce s námahou zádových svalů – nelze sedět Odměňování dle normohodin Zvedání těžkých břemen do 50kg Praxe v oboru výhodou Kontakt e-mailem sluzbyliberec@gmail.com nebo telefonicky +420 777 505 885 od 13:00 do 16:00 hodin v Po - Pá.

Nástup:12.01.2021Plat od - do:20200Pracoviště:Jablonec nad NisouObor a Profese:Krejčí/švadlenaTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:Služby Liberec s.r.o.Kontaktní osoba:Dmitrij Sukhov 777 505 885 sluzbyliberec|gmail#comKontaktní adresa:Podhorská 589/41
46601 Jablonec nad Nisou
Jablonec nad Nisou   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Střihači textilu, kůží a podobn...Má Luna s.r.o.Střihači textilu, kůží a podobn...HIPPOinvest Development, a.s.Modeláři oděvůDRUPO výrobní družstvoKrejčí, kožešníci a kloboučníciNeverEnough s.r.o.Střihači textilu, kůží a podobn...Josef HandrejchVýrobci oděvů, výrobků z kůží a...STIVAL AUTOMOTIVE s.r.o.KrejčíJiří MoravecStřihači textilu, kůží a podobn...Ing. Václav FaltusKrejčíMartina Pipková LoudováStřihači textilu, kůží a podobn...Jiří Balabán s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Služby Liberec s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Služby Liberec s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: