Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Stavebnictví a reality / Instalatér/topenář
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Stavební instalatéři

Text inzerátu:

A02 z:7/1/2021 (ZamK, program) a:18/1/2021 Místo pravidelného pracoviště Oldřichovice č.p. 1008, Třinec. Výjezdy na stavby v rámci České a Slovenské republiky, pondělí až pátek. Kontakt osobně, telefonicky, emailem.

Nástup:01.02.2021Plat od - do:22200Pracoviště:TřinecObor a Profese:Instalatér/topenářTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:INTEVO Třinec, s.r.o.Kontaktní osoba:Milada Konderlová 734 622 485 konderlova|intevotrinec#czKontaktní adresa: 1008
73961 Třinec
Oldřichovice   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Stavební zámečníciGROZA s.r.o.Instalatéři, potrubáři, stavebn...Niersberger Instalace, s.r.o.Instalatéři, potrubáři, stavebn...Bušek P&T Voda Plyn Topení s.r.o.Stavební instalatéřiKablo Vrchlabí s.r.o.Stavební zámečníciPrůmyslové stavby "NADIR" s.r.o.Stavební instalatéřiPetr BenešInstalatéři ústředního topeníDŘEVO - PRODUKT SV, spol. s r. o.Stavební zámečníciKOVO JUHÁSZ, spol. s r.o.Instalatéři ústředního topeníInstal Hanousek s.r.o.Instalatéři ústředního topeníMEGAWATT s. r. o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti INTEVO Třinec, s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost INTEVO Třinec, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: