Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Cestovní ruch a ubytování / Recepční
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

Text inzerátu:

RECEPČNÍ- znalost AJ na komunikativní úrovni , znalost účetního programu HORES výhodou Možnost ubytování, stravování za zvýhodněnou cenu. Tel. kontakt možný od 9.00 - 17.00 hodin.

Nástup:18.01.2021Plat od - do:28000Pracoviště:TrutnovObor a Profese:RecepčníTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední všeobecné vzdělání s maturitouZaměstnavatel:GRAND HOTEL HRADEC s.r.o.Kontaktní osoba:Monika Kučerová 602454783 reservations|grandhotelhradec#czKontaktní adresa: 137
54221 Pec pod Sněžkou
Pec pod Sněžkou   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Recepční (kromě recepčních v ho...Autocentrum BARTH a.s.Recepční v hotelích a dalších u...UBYTOVNY Plzeň s.r.o.Recepční v hotelích a dalších u...NOVASTOM s.r.o.Recepční (kromě recepčních v ho...DEVIDENT s.r.o.Recepční (kromě recepčních v ho...Maonel s.r.o.Hotelový personál na kypruPro-Staff s.r.o.Recepční v hotelích a dalších u...Lipno Lake s.r.o.Recepční (kromě recepčních v ho...Unika Relax, s.r.o.Recepční v hotelích a dalších u...SECUD services s.r.o.Recepční v hotelích a dalších u...Špindlerovka s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti GRAND HOTEL HRADEC s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost GRAND HOTEL HRADEC s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: