Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Státní a veřejná správa / Úředník
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace

Text inzerátu:

Místo výkonu práce: Správní obvod městského úřadu Heřmanův Městec, MěÚ Heřmanův Městec, nám. Míru 4 Výběrové řízení dle zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících samosprávných celků. Znalost zákona č. 183/2006 Sb., stavební zákon, aktivní řidičský průkaz skupiny B, praxe ve veřejné správě a praxe v oboru vítána. Výhodou je znalost zákona č.500/2004 Sb., správní řád, zákona č. 111/2009 Sb., o základních registrech. 3 měsíce zkušební doba, do 18 měsíců povinnost složit zkoušku odborné způsobilosti. Odměňování podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., v platném znění. ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Stravenky, penzijní nebo životní připojištění První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle Po-Pá od 8 do 14 hod. nebo na e-mailové adrese.

Nástup:01.03.2021Plat od - do:20000 - 30000Pracoviště:ChrudimObor a Profese:ÚředníkTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední všeobecné vzdělání s maturitouVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:Město Heřmanův MěstecKontaktní osoba:Ing. Ivana Jankovská 464 603 501 ivana#jankovska|mesto-hm#czKontaktní adresa:náměstí Míru 4
53803 Heřmanův Městec
Heřmanův Městec   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Odborní asistenti v administrativěPavel DolejšOdborní asistenti v administrativěČeská průmyslová zdravotní poji...Odborní pracovníci v administra...Zdravotnická záchranná služba h...Odborní asistenti v administrativěČeská distribuční k.s.Odborní asistenti v administrativěProbační a mediační službaOdborní pracovníci v administra...Ing. Pavel HofmanOdborní asistenti v administrativěEKVITA DKM, s.r.o.Odborní asistenti v administrativěAIR TEAM, s.r.o.Odborní asistenti v administrativěVOP CZ, s.p.Odborní asistenti v administrativěWT WINTECH a.s.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Město Heřmanův Městec. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Město Heřmanův Městec o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: