Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Elektrotechnika a energetika / Technik v energetice
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Odborní pracovníci kalkulací, cen, nákladů a rozpočtů

Text inzerátu:

Náplň práce: - zpracování rozpočtového ocenění stavebních zakázek pro nabídková řízení v požadovaném formátu (zpravidla BuildPower, EXCEL) - kontrola projektové dokumentace - vytvoření nákladové ceny, ekonomické rozbory staveb - harmonogramy realizace staveb - prohlídka stavby - komunikace se subdodavateli a se zadavateli stavebních poptávek Nabízíme: - stravenky, služební notebook a telefon První kontakt e-mailem.

Nástup:12.01.2021Plat od - do:25000Pracoviště:PrahaObor a Profese:Elektrotechnika a energetikaTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední všeobecné vzdělání s maturitouVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:SLD Stavební s.r.o.Kontaktní osoba:Hana Kopecká info|sldstavebni#czKontaktní adresa:
Jihlava   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Elektrotechnici a technici ener...Kt - KLIMATERM s.r.o.Odborní pracovníci kalkulací, c...ENVI-PUR, s.r.o.Ostatní elektrotechnici a techn...ČZ a.s.Elektrotechnici a technici ener...Kt - KLIMATERM s.r.o.Technik pro montáž a servis kli...JOBSYSTEM s.r.o.Odborní pracovníci kalkulací, c...SOVA stavební s.r.o.Elektrotechnici a technici ener...LogTech, s.r.o.Odborní pracovníci kalkulací, c...HPF CleanCat s.r.o. Odborní pracovníci kalkulací, c...APB - PLZEŇ a.s.Elektrotechnici a technici ener...BOTTLING PRINTING s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SLD Stavební s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost SLD Stavební s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: