Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Zdravotnictví a sociální péče / Zdravotní sestra
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester)

Text inzerátu:

První kontakt: osobně: Centrum péče Doubrava, Nebeská 292, Doubravčice, Po 10 - 11hod e-mailem: kariera@centrumpece.cz Náplň práce: poskytování ošetřovatelské péče prostřednictvím ošetřovatelského procesu. Práce ve 12ti hodinových směnách, v režimu krátký, dlouhý týden. Požadujeme: trestní a morální bezúhonnost, plná svéprávnost zdravotní způsobilost, komunikativnost, empatii schopnost týmové práce, samostatnost, smysl pro pořádek a čistotu smysl pro preciznost a odpovědnost. Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotního volna příspěvek na obědy, svačiny možnost práce na zkrácený úvazek možnost zajištění ubytování.

Nástup:01.02.2021Plat od - do:33000Pracoviště:KolínObor a Profese:Zdravotní sestraTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední všeobecné vzdělání s maturitouZaměstnavatel:Meridiem Centrum Péče s.r.o.Kontaktní osoba:Gabriela Strejček Kurelová 608 700 021 kariera|centrumpece#czKontaktní adresa:Nebeská 292
28201 Doubravčice
Doubravčice   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Všeobecné sestry se specializacíDĚTSKÁ PSYCHIATRICKÁ NEMOCNICE ...Všeobecné sestry bez specializaceAvicenum Medical s.r.o.Všeobecné sestry bez specializa...SENIOR HAUS VACOV s.r.o.Ostatní všeobecné sestry se spe...Zařízení následné rehabilitační...Všeobecné sestry bez specializa...Diecézní charita BrnoVšeobecné sestry bez specializa...Domov Na Zámku Lysá nad Labem, ...Všeobecné sestry bez specializa...Arcus - onko a lymfo centrum Br...Všeobecné sestry bez specializa...Medikeo Ambulance s.r.o.Všeobecné sestry bez specializa...Domov a Centrum aktivity, přísp...Ostatní všeobecné sestry se spe...XRAY & DIGITAL s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Meridiem Centrum Péče s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Meridiem Centrum Péče s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: