Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Nákup / Ředitel/manažer nákupu
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Nákupčí

Text inzerátu:

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem. Náplň práce: - Budete zodpovědný za objednávání a nákup materiálu a služeb, zajištění požadovaného množství skladových zásob. - Na Vás bude budovat vztahy se stávajícími dodavateli a hledat nové. - Zajistíte vypracování poptávek a vyhodnocení nabídek dodavatelů. - Zabezpečíte dostupnost zboží a kontrolu plnění povinností ve vztahu k dodavatelům. - Budete kontrolovat dodávky a termíny jejich přepravy. - Nemine Vás poradenství pro prodej i zákazníky a poskytování informační podpory pro další oddělení. - Věnovat se budete i pravidelným reportům pro vedení. Požadujeme: - SŠ / VŠ vzdělání. - Alespoň 3 roky praxe na oddělení nákupu v oblasti strojírenství, výhodou je zkušenost v kovoobrábění. - Dobrou znalost AJ nebo NJ, další jazyk výhodou. - Znalost metody a strategií cenotvorby, pochopení prvků celého logistického řetězce, znalost celní problematiky. - Znalost práce na PC na úrovni pokročilého uživatele, velmi dobrá znalost MS Excel. - ŘP sk. B - aktivní řidič. - Dobré vyjednávací schopnosti, samostatnost, zodpovědnost. - Odolnost vůči stresu a schopnost rychle přijímat efektivní rozhodnutí. - Dynamickou osobnost s aktivním přístupem k práci. Nabízíme: - Zajímavou práci v mezinárodním prostředí v technologicky jedinečném oboru. - Prostor pro uplatnění vašich zkušeností s maximální možností seberealizace. - Získání jedinečných zkušeností v unikátním oboru. - Možnost se aktivně podílet na růstu a rozvoji společnosti. - Příjemný a motivovaný kolektiv. - Velmi dobré finanční ohodnocení formou fixní mzdy. - Pouze denní směny, pružná pracovní doba od pondělí do pátku. - Káva a pitný režim na pracovišti zdarma.

Nástup:18.01.2021Plat od - do:40000 - 45000Pracoviště:BrnoObor a Profese:Ředitel/manažer nákupuTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední všeobecné vzdělání s maturitouZaměstnavatel:MIRAI INTEX s.r.o.Kontaktní osoba:Iveta Slavíková i#slavikova|mirai-intex#czKontaktní adresa:Tuřanka 858/98a
62700 Brno
Brno-Tuřany   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

NákupčíKOLNA PHAN s.r.o.NákupčíOM PROTIVÍN a.s.NákupčíWALBO ENGINEERING s.r.o.NákupčíMV Technik, s.r.o.NákupčíASSA ABLOY Opening Solutions CZ...Náměstci pro zdravotní péčiRehabilitační ústav Brandýs nad...NákupčíHRONOVSKÝ s.r.o.NákupčíKeyTec České Budějovice s.r.o.NákupčíPATVAG s.r.o.Procurement roles for german sp...Grafton Recruitment s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MIRAI INTEX s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost MIRAI INTEX s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: