Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Státní a veřejná správa / Úředník
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Odborní asistenti v administrativě

Text inzerátu:

Jedná se převážně o práci na PC vč. obsluhy skeneru. Řidičský průkaz sk. B výhodou. Nabízíme 25 dní dovolené.

Nástup:01.02.2021Plat od - do:20000Pracoviště:BerounObor a Profese:ÚředníkTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:EKUS Beroun, spol. s r.o.Kontaktní osoba:Lucie Stunová 311611670 ekus|ekus#czKontaktní adresa:Brožíkova 284/8
26601 Beroun
Beroun-Závodí   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Odborní asistenti v administrativěMěsto HODONÍNOdborní asistenti v administrativěMontex, spol. s r.o.Odborní asistenti v administrativěMichal VišenkaOdborní asistenti v administrativěVězeňská služba České republikyOdborní asistenti v administrativěBuilding & Law, spol. s r.o.Odborní asistenti v administrativěTIFRA services s.r.o.Odborní pracovníci v administra...Město Heřmanův MěstecOdborní asistenti v administrativěvGv Prague Service s.r.o.Odborní asistenti v administrativěB E K O Engineering, spol. s r.o.Odborní asistenti v administrativěPEN - projekty energetiky, s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti EKUS Beroun, spol. s r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost EKUS Beroun, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: