Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Auto - moto / Automechanik
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Mechanici a opraváři osobních automobilů

Text inzerátu:

Do našeho týmu hledáme pracovníka na pozici automechanik. Pracujeme v úzkém přátelském kolektivu na jednosměnný provoz. Občas sobota 9-12. Vybavená autodílna. Platové ohodnocení dohodou, dle praxe a zručnosti. Místo výkonu práce: Velký Beranov. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. 777 851 070.

Nástup:11.01.2021Plat od - do:16800Pracoviště:JihlavaObor a Profese:AutomechanikTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityZaměstnavatel:Autodíly FREY s.r.o.Kontaktní osoba:Aleš Frey 777851070Kontaktní adresa: 372
58821 Velký Beranov
Velký Beranov   
zobrazit mapu
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Mechanici a opraváři osobních a...Jiří SklenářMechanici a opraváři osobních a...Hoffmann a Žižák spol. s r.o.Mechanici a opraváři nákladních...Hoffmann a Žižák spol. s r.o.Mechanici a opraváři osobních a...SAMOHÝL MOTOR a.s.Mechanici a opraváři motorových...FOS Opava, s.r.o.Automechanik | hydraulika, slan...Grafton Recruitment s.r.o.Autoelektrikář, náborový příspě...Grafton Recruitment s.r.o.Autoelektrikář, náborový příspě...Grafton Recruitment s.r.o.Automechanik | hydraulika, slan...Grafton Recruitment s.r.o.Automechanik, ranní směnaBOHEMIA RINGS s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

  Na inzerát není možné odpovědět, protože firma neuvedla kontaktní email. Pro odpověď prosím použijte jiné kontaktní údaje.